PV předměty

Vážení studenti druhých ročníků navazujícího studia, níže naleznete soupis pro vás vypisovaných PV předmětů. Některým z vás se do níže uvedených předmětů nelze zapsat, jelikož jsou blokovány studijním oddělením pro studenty prvního ročníku, tato situace je nyní v řešení. Pokud je předmět vypsán pod zkratkou předmětu, který jste již absolvovali, lze na něj docházet, zápis do indexu se poté bude řešit individuálně pod jinou zkratkou (důležité je, abyste neabsolvovali 2x předmět se stejným obsahem). Detaily ke každému předmětu si můžete prohlédnout na STAGU, když si otevřete rozvrh patřičného vyučujícího. Tento seznam bude průběžně aktualizován.

dr. Milan Ducháček - Problémy moderních dějin (PMD2X, obsah: Jak číst a psát historiografický text) - sudá pondělí 14:20 - 17:45
dr. Milan Ducháček - Čechoslovakismus, Mitteleuropa, natio Hungarica a jiná „středoevropská“ pojetí „národa“ v moderní éře (1848-1949) - lichá pondělí 14:20-17:45 (zkratka NAVCZ)

dr. Prokop Tomek -  VAMD Vybrané aspekty moderních dějin (bude věnováno Státní bezpečnosti) liché čtvrtky16:10 - 19:30

doc. Pažout - FREPH - obsah:Filmová reflexe protestního hnutí,