Nabídka nových kurzů v ZS 2018/19 pro studenty bc. učitelského studia

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dodatečně byly pro studenty bakalářského studia Dějepis pro druhý stupeň ZŠ otevřeny ještě dva didakticky zaměřené kurzy:

KHI/VDD (Vybrané kapitoly z didaktiky dějepisu), vyučující dr. Milan Ducháček (mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ), kurz se koná během jednou za 14 dnů, vždy v sudém týdnu v pondělí 14:20-17:45

KHI/MO1 (Vybrané kapitoly z moderních dějin obecných 1), vyučující dr. Michal Ulvr ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ), kurz se koná každý čtvrtek 14:20-15:55 v učebně P-002.

Jedná se o předměty kategorie C, ale v případě potřeby Vám katedra zajistí jejich převod do kategorie B. Na studijním oddělení také zajistíme dodatečný zápis.

V případě zájmu prosím kontaktujte dané vyučující.

S pozdravem

J. Pažout