HISTORICKÁ EXKURZE

STÁLE VOLNÁ MÍSTA !!!

Zájemci, kteří nejsou přihlášeni na exkurzi ve Stagu, se mohou hlásit a zaplatit do středy 15.5. do 16.30 hod.

aktuální informace k exkurzi se budou objevovat na  https://www.facebook.com/events/566837386683304/

odjezd: v 9.00 h. od budovy P

příjezd: cca do 20.00 h.

stručný program

Vážení studenti, ve dnech 16. – 17. 5. 2013 se bude konat plánovaná historická exkurze s tématem Pevnosti a pevnůstky. Navštívíme československé pevnosti Dobrošov a Březinka, dále Josefov a v Polsku Kladsko a Zabkowice Slaskie (Frankenstein). Účast je podmíněna uhrazením částky 1200,- Kč, do níž je zahrnuta doprava, ubytování a vstupy. Nevyčerpané finance budou vráceny. Požadovanou částku můžete odevzdávat u Lady Vondruškové po jejím návratu z dovolené. Zaplacení exkurze slouží též jako oficiální zápisné. Přednostně jsou přijímáni studenti, kteří si předmět zapsali ve STAGU, náhradníci budou akceptováni až do naplnění kapacity autobusu.  Oficiálními organizátory exkurze jsou dr. Smrž a dr. Ulvr.  Další podrobnosti budou postupně zveřejňovány na webových stránkách katedry.