Knihovna KHI

Bohatý fond knihovny Katedry historie nabízí studentům možnost výpůjčky i prezenčního studia. Ve fondu naleznete všechny podstatné publikace a periodika důležitá pro studium. Neváhejte a využijte knihovnu a jejich služeb, které zajišťují pravidelně studenti vyšších ročníků.

otevírací doba ZS ak. r. 2018/2019

út (každé):            10:00 - 12:00 (Rohlíčková)

12:30 - 16:30 (Kučerová)

čt (liché):                9:00 - 12:00 (Rohlíčková)

Knihovna bude v provozu od 25. 9. 2018

Ve vlastním zájmu si prosím raději ověřte přítomnost knihovníka na emailu knihovny ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ). Připomínáme všem studujícím, že není možné knihy vracet přes sekretariát, ani si je bez předchozí domluvy nechávat u sebe delší než domluvenou dobu! Děkujeme za pochopení...

Upozorňujeme studenty, že knihy je nutno vracet v úředních hodinách pracovníkům knihovny. Každý student si zodpovídá za odepsání dané knihy ze své knihovní karty. Knihy nelze v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ vracet přes sekretariát KHI!

Pracovníci knihovny

Těšíme se na Vaši návštěvu!