Knihovna KHI

Bohatý fond knihovny Katedry historie nabízí studentům možnost výpůjčky i prezenčního studia. Ve fondu naleznete všechny podstatné publikace a periodika důležitá pro studium. Neváhejte a využijte knihovnu a jejich služeb, které zajišťují pravidelně studenti vyšších ročníků.

otevírací doba LS ak. r. 2018/2019

-pondělí (sudé):
             12:00-16:00 (Rohlíčková)

-úterý (sudé):
           10:45-13:00 (Kučerová)

(liché)
            10:45-13:45 (Kučerová)

-středa (každá):
             12:00-16:00 (Rohlíčková)

Případné změny otevírací doby knihovny KHI sledujte na fb stránkách KHI FP TUL.

Ve vlastním zájmu si prosím raději ověřte přítomnost knihovníka na emailu knihovny ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ). Připomínáme všem studujícím, že není možné knihy vracet přes sekretariát, ani si je bez předchozí domluvy nechávat u sebe delší než domluvenou dobu! Děkujeme za pochopení...

Upozorňujeme studenty, že knihy je nutno vracet v úředních hodinách pracovníkům knihovny. Každý student si zodpovídá za odepsání dané knihy ze své knihovní karty. Knihy nelze v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ vracet přes sekretariát KHI!

Pracovníci knihovny

Těšíme se na Vaši návštěvu!