Absolventi a studujici KHI ve svete vedy prosinec 2017

Knihovna KHI

Bohatý fond knihovny Katedry historie nabízí studentům možnost výpůjčky i prezenčního studia. Ve fondu naleznete všechny podstatné publikace a periodika důležitá pro studium. Neváhejte a využijte knihovnu a jejich služeb, které zajišťují pravidelně studenti vyšších ročníků.

otevírací doba ZS ak. r. 2017/2018

pondělí sudé     12:00 – 14:00    Hrubešová

liché     14:20 – 15:55    Kučerová

úterý    sudé     10:30 – 14:30    Hrubešová

liché       8:30 – 14:00    Urbancová + Kučerová   (11:30 – 12:00 pauza)

středa              11:00 – 14:00    Filová

čtvrtek              9:00 – 13:00    Bumbová

Ve vlastním zájmu si prosím raději ověřte přítomnost knihovníka na emailu knihovny ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ). Připomínáme všem studujícím, že není možné knihy vracet přes sekretariát, ani si je bez předchozí domluvy nechávat u sebe delší než domluvenou dobu! Děkujeme za pochopení...

Upozorňujeme studenty, že knihy je nutno vracet v úředních hodinách pracovníkům knihovny. Každý student si zodpovídá za odepsání dané knihy ze své knihovní karty. Knihy nelze v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ vracet přes sekretariát KHI!

Pracovníci knihovny

Těšíme se na Vaši návštěvu!