prezentace knihy Pavla Kmocha „Operace ANTHROPOID: EPILOG“

Pozvánka Kmoch 10.12.2018 page 001

Rozpad československé federace (1989–1992)

prednaska vyroci Rychlik page 001

Knihovna KHI

Bohatý fond knihovny Katedry historie nabízí studentům možnost výpůjčky i prezenčního studia. Ve fondu naleznete všechny podstatné publikace a periodika důležitá pro studium. Neváhejte a využijte knihovnu a jejich služeb, které zajišťují pravidelně studenti vyšších ročníků.

otevírací doba ZS ak. r. 2018/2019

út (každé):            10:00 - 12:00 (Rohlíčková)

12:30 - 16:30 (Kučerová)

čt (liché):                9:00 - 12:00 (Rohlíčková)

Knihovna bude v provozu od 25. 9. 2018

Ve vlastním zájmu si prosím raději ověřte přítomnost knihovníka na emailu knihovny ( Diese E-Mail-Adresse ist gegen Spambots geschützt! JavaScript muss aktiviert werden, damit sie angezeigt werden kann. ). Připomínáme všem studujícím, že není možné knihy vracet přes sekretariát, ani si je bez předchozí domluvy nechávat u sebe delší než domluvenou dobu! Děkujeme za pochopení...

Upozorňujeme studenty, že knihy je nutno vracet v úředních hodinách pracovníkům knihovny. Každý student si zodpovídá za odepsání dané knihy ze své knihovní karty. Knihy nelze v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ vracet přes sekretariát KHI!

Pracovníci knihovny

Těšíme se na Vaši návštěvu!