Informace k praxím Bc studia HMS a NMgr. studia Historie:

| Aktuality

V současné době není možné praxe vykonávat. Instituce nyní praktikanty nepřijímají, někde se pracuje striktně z domu. Také není možné odhadnout vývoj situace, kdy by mohlo dojít k rozvolnění.

Praxe se vykonávají obvykle v období letních prázdnin. Doufáme, že v této době bude již možné v institucích normálně fungovat. Protože není možné nyní domlouvat konkrétní termíny pro výkon praxí, je také odsunut termín pro sběr podkladů pro vyhotovení smluv, které připravuje paní sekretářka Lada Vondrušková.

V úterý 6. dubna se bude od 15:45 konat informační schůzka formou meet setkání: meet.google.com/yrq-girp-uux