Ústní zkoušky z předmětů vyučovaných M. Svobodou

Žádám všechny studující, kteří u mne chtějí od závěru května až do počátku září 2020 vykonat ústní zkoušky z předmětů DNC/DNCE, PONX, PND1U/PND1X, RE2E, aby mě nejprve kontaktovali e-mailem, v němž se domluvíme na dni a hodině jejich zkoušky v budově P, na katedře historie, v pracovně 3023.

Poté, co vypíšu do STAGu zkušební termíny příslušných předmětů, se do nich prosím zapište. Ti, kdo se přihlásí jako "čekatelé" v rámci daného předmětu, kde už zjevně nebude k dispozici volná kapacita, v ten den již zkoušeni nebudou.

Milan Svoboda

© Katedra historie | Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická na Technické univerzitě v Liberci