NABÍDKA STÁŽE V ČESKÉ ŠKOLE BEZ HRANIC RHEIN-MAIN

| Aktuality

Výchovně-vzdělávací, společenské a kulturní CZENTRUM Nabízí pracovní stáž v LS ve Frankfurtu nad Mohanem pro studenty zejména českého jazyka, zeměpisu a dějepisu, pedagogických směrů:

Jsme výchovně-vzdělávací, společenské a kulturní CZENTRUM, které provozuje Českou školu bez hranic Rhein-Main a Slovenskou školu Rhein-Main ve Frankfurtu nad Mohanem.
V naší České škole bez hranic Rhein-Main vyučujeme děti ve věku 18 měsíců až 15 let český jazyk a české reálie. Jsme škola doplňková a jsme na seznamu poskytovatelů vzdělávání v zahraničí MŠMT ČR. Záštitu nad Českou školou bez hranic Rhein-Main převzala příspěvková organizace České centrum Berlín, škola je aktivním členem spolku sdružujícího české zahraniční školy, Česká škola bez hranic. Patronem je předseda Stálé komise Senátu pro krajany žijící v zahraničí a senátor Ing. Tomáš Czernin.


V rámci stáže nabízíme náhled do chodu školy našeho typu, zázemí mezinárodního projektu Česká škola bez hranic a spolupodílení se na tvorběmezinárodního online projektu Průvodce vícejazyčnou výchovou, který vzniká právě v naší škole. Průvodce organizuje mezinárodní kongresy nebo vzdělávací kurzy k doplňování vzdělání.


Aktuálně hledáme studenty na letní pololetí 2023 (nástup leden/únor). Vhodná doba pro stáž v naší škole je pololetí nebo celý školní rok. Studentům jsme schopni poskytnout práci 35 hodin týdně, zároveň studentům rádi přispějeme drobnou finanční odměnou na ubytování a jízdné. Znalost německého jazyka není podmínkou, může být výhodou. Veškeré požadavky najdete na našem webu zde: https://vicejazycnavychova.cz/kontakt/erasmus/
V případě jakýchkoli dotazů se  neváhejte obrátit na paní Natálii Počejkalovou:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 
www.skolarheinmain.de 
www.vicejazycnavychova.cz 
https://www.facebook.com/CeskaskolabezhranicRheinMain/ 
https://www.facebook.com/SlovenskaskolaRheinMain/ 
https://www.instagram.com/vicejazycna_vychova/ 

 

Sekretariát

Mgr. Lada Vondrušková
Telefon: 48 535 4224
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Budova P, 3. podlaží (Komenského 2)

korespondenční a fakturační adresa:
Technická univerzita v Liberci
Katedra historie
Studentská 2; 461 17 Liberec 1