Historická exkurze Za relikviářem sv. Maura 27. - 30.4. 2023

| Aktuality

Historická exkurze zaměřená na starší i novější dějiny nabízí možnost seznámit se velmi podrobně jak s památkově chráněnými objekty, tak s nabídkami jejich programů pro veřejnost, zákulisím, financováním a dalšími okolnostmi, které ovlivňují jejich fungování. Obsah exkurze je zaměřen jak na muzeologii, tak na edukační programy a je určen studujícím všech studijních programů katedry historie.

termín: 27. 4. – 30. 4.

odborná garance: Anna Habánová, Kateřina Hrušková, Markéta Lhotová

počet účastníků: 10 studentů

předpokládaná cena 2 500,- zahrnuje ubytování a vstupy při naplnění kapacity 10 studentů

ubytování: Ubytování Komtesa, Tepelská 411, Bečov nad Teplou

• vybavená kuchyňka, možnost vlastního vaření, kulturní program kolem ohně...
  • maximální počet účastníků: 8 na postelích, 2 na karimatkách

zájemci se přihlásí do 31. 3. u Anny Habánové (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), dotazy směřujte ke Kateřině Hruškové nebo Anně Habánové.

Zápočet za exkurzi bude udělen na základě aktivní účasti na celém programu exkurze. Bude zapsán dodatečně studijním oddělením – není rozhodující, zda máte předmět zapsaný ve svém rozvrhu, ale zda se exkurze účastníte.

program naleznete zde