Knihovna KHI

Bohatý fond knihovny Katedry historie nabízí studentům možnost výpůjčky i prezenčního studia. Ve fondu naleznete všechny podstatné publikace a periodika důležitá pro studium. Neváhejte a využijte knihovnu a jejich služeb, které zajišťují pravidelně studenti vyšších ročníků.

Vaše dotazy a zprávy směřujte na knihovnakhi@seznam.cz

Otevírací doba knihovny ZS 2022/2023

pondělí                14:30 – 17:00  (Eliška Sýkorová)

středa lichá           8:00 – 15:00  (David Macek)

čtvrtek                14:00 – 16:30  (Eliška Sýkorová)

pátek                   8:00 – 10:30   (David Macek)

12:30 – 15:00   (David Macek)

Ve vlastním zájmu si prosím raději ověřte přítomnost knihovníka na emailu knihovny ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Připomínáme všem studujícím, že není možné knihy vracet přes sekretariát, ani si je bez předchozí domluvy nechávat u sebe delší než domluvenou dobu! Děkujeme za pochopení...

Upozorňujeme studenty, že knihy je nutno vracet v úředních hodinách pracovníkům knihovny. Každý student si zodpovídá za odepsání dané knihy ze své knihovní karty. Knihy nelze v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ vracet přes sekretariát KHI!