Knihovna KHI

Bohatý fond knihovny Katedry historie nabízí studentům možnost výpůjčky i prezenčního studia. Ve fondu naleznete všechny podstatné publikace a periodika důležitá pro studium. Neváhejte a využijte knihovnu a jejich služeb, které zajišťují pravidelně studenti vyšších ročníků.

Otevírací doba knihovny v letním semestru AR 2017/2018

• pondělí (sudé): 12:00-16:00 (Rohlíčková)
  • úterý (sudé): 10:45-13:00 (Kučerová)
  • úterý (liché): 10:45-13:45 (Kučerová)
  • středa (každá): 12:00-16:00 (Rohlíčková)

Ve vlastním zájmu si prosím raději ověřte přítomnost knihovníka na emailu knihovny ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Připomínáme všem studujícím, že není možné knihy vracet přes sekretariát, ani si je bez předchozí domluvy nechávat u sebe delší než domluvenou dobu! Děkujeme za pochopení...

Upozorňujeme studenty, že knihy je nutno vracet v úředních hodinách pracovníkům knihovny. Každý student si zodpovídá za odepsání dané knihy ze své knihovní karty. Knihy nelze v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ vracet přes sekretariát KHI!

© Katedra historie | Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická na Technické univerzitě v Liberci