Knihovna KHI

Bohatý fond knihovny Katedry historie nabízí studentům možnost výpůjčky i prezenčního studia. Ve fondu naleznete všechny podstatné publikace a periodika důležitá pro studium. Neváhejte a využijte knihovnu a jejich služeb, které zajišťují pravidelně studenti vyšších ročníků.

Otevírací doba knihovny

Ve vlastním zájmu si prosím raději ověřte přítomnost knihovníka na emailu knihovny ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Připomínáme všem studujícím, že není možné knihy vracet přes sekretariát, ani si je bez předchozí domluvy nechávat u sebe delší než domluvenou dobu! Děkujeme za pochopení...

Otevírací doba knihovny v letním semestru AR 2019/2020:

- úterý:       12:30-16:30 (Rohlíčková)

- středa:     14:30-17:30 (Skrbková)

- čtvrtek:    12:30-14:00 (Rohlíčková)
                   14:00-18:00 (Skrbková)

Upozorňujeme studenty, že knihy je nutno vracet v úředních hodinách pracovníkům knihovny. Každý student si zodpovídá za odepsání dané knihy ze své knihovní karty. Knihy nelze v ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ vracet přes sekretariát KHI!

© Katedra historie | Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická na Technické univerzitě v Liberci